Ekonomi

Lüks turizmin öncüleri Hilton İstanbul Maslak’ta buluştu

Lüks seyahatin liderlerini bir araya getiren Continental Travel Show, 2 Şubat Perşembe günü Hilton İstanbul Maslak’ta gerçekleşti. Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası birçok lider otel yöneticisinin katıldığı etkinlikte, çoğu Rusya’dan olmak üzere Kazakistan, Beyaz Rusya ve Azerbaycan’dan lüks segment acenteleri öne çıktı.

Lüks seyahat sektörünün liderlerini bir araya getirmeyi amaçlayan Continental Travel Show, 2 Şubat Perşembe günü Hilton İstanbul Maslak’ta gerçekleşti. Elliye yakın otel ve acentenin katılımıyla büyük ilgi gören etkinlik, önde gelen lüks oteller, DMC’ler, seyahat acenteleri ve profesyonelleri bir araya getirdi. Hilton İstanbul Maslak tarafından üst düzey bir konukseverlikle karşılanan katılımcılar, açık büfe sabah kahvaltısından öğle yemeğine uzanan güçlü bir menü ile ağırlandı.

Çoğunluğu Rusya’dan gelen Kazakistan, Beyaz Rusya ve Azerbaycan’dan lüks segment acentelerinin yanı sıra otel ve Türkiye’de faaliyet gösteren sektörün lideri DMC’nin yöneticilerinin bir araya geldiği etkinlikte lüks turizmin öncüleri bir araya geldi. ülkemiz katıldı. Şubenin en pahalı profesyonellerini bir araya getiren organizasyonda, acenteler ve oteller de tanışma fırsatı buldu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

catalzeytinhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu