Yaşam

Prime Video, The Wheel of Time Serisinin İkinci Sezon Yayın Tarihini ve İlk Karelerini Paylaştı

Robert Jordan’ın çok satan roman serisine dayanan beğenilen fantastik dizinin ikinci sezonu 1 Eylül’de Prime Video’da prömiyer yapacak.

30 Mayıs 2023— Prime Image, Zaman Çarkı dizinin ikinci döneminden ilk kareleri yayınladı. Amazon Original serisinin ikinci bölümü, u 1 Eylül’deyalnızca dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede Prime Video’dayayınlanacak. Zaman Çarkıhayranları Prime Video’da dizinin ilk sezonunu izleyebilir.

Zaman Çarkı Hakkında

Robert Jordan’ın en çok satan fantastik roman serisinden uyarlanan, mütevazi çiftçi çocuğu Rand al’Thor (Josha Stradowski, Büyük Turismo ) kendisinin dünyayı kurtaracak ya da yok edecek tehlikeli bir tarihsel figür olan Dragon (The Dragon Reborn) olduğunu öğrenir. Güçlü büyücülerden oluşan bir ordu, onu Karanlık Ejder’den korumak için onun gücü ve deliliğiyle yüzleşmek zorundadır.
Zaman Çarkı dönerken Son Savaş da yaklaşıyor. Rand, Kara Ejderhayı yok ettiğini düşünse de, kötülük dünyadan tamamen gitmemişti. İkinci dönemde, yeni ve geçmiş tehditler, İki Nehir’den gelen ancak dünyanın dört bir yanına dağılmış genç arkadaşların peşindedir. Onları bulan ve onlara rehberlik eden hanımefendi artık yardım edemez, bu yüzden başka güç kaynakları bulmak zorunda kalacaklar. Bu güç, birbirlerinde ya da kendi içlerinde; ışıkta veya karanlıkta bulacaklar…

Zaman Çarkıdizinin oyuncu kadrosunda Moiraine DamodredRosamund Pike olarak ( Kayıp Kız, Çok önemsiyorum), Lan MandragoranDaniel Henney olarak ( Suçlu Zihinler), Nynaeve al’MearaZoe Robins olarak ( Power Rangers Ninja Steel), Egwene al’VereMadeleine Madden olarak ( Dora ve Kayıp Altın Şehri), Perrin AybaraMarcus Rutherford olarak ( itaat etmek), Matt CauthonDonal Finn olarak ( haydut kahramanlar) Ve Elayne TrakandCeara Coveney olarak ( Genç Wallander) dahildir.

Zaman Çarkı,Dizinin ortak yapımcısı ve sorumlu yapımcısı Rafe Judkins ( SHIELD Ajanları, baldıran otu koru) televizyona uyarlandı. BENwot yapımları ( Kış Ejderhası) Larry Mondragon ve Rick Selvage’a, Radar Pictures’a ( Jumanji: Ormana Hoş Geldiniz, Kış Ejderhası) Ted Field, Mike Weber ( Jumanji: Sonraki Seviye, Beyrut), Darren Lemke’nin ( Shazam!, Tüylerim diken diken, Kış Ejderhası), Marigo Kehoe ( Yabancı, Taç), Justine Juel Gillmer ( Kurtulan Halo), Sanaa Hamri ( imparatorluk, Aşk çarpması) ve Amanda Kate Shuman ( Kara liste ), yönetici yapımcılık görevini üstlenirler. Rosamund Pike yardımcı yapımcı, Harriet McDougal, Brandon Sanderson ve Lauren Selig ise danışman yapımcılar olarak görev yapıyor. Zaman ÇarkıAmazon Studios ve Sony Pictures Television ortak yapımıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-caglayancerit.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu