Yaşam

Kızılcık Şerbeti Nilay Neden Peruk Takıyor? SHOW TV Nilay Neden Peruk Takıyor?

SHOW TV’nin Altın Film dizisinin yeni sezon dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti, son zamanların en çok konuşulan yapımları arasında yer alıyor. Başrollerde Barış Kılıç; Evrim Alasya; Sıla Türkoğlu; Sibel Taşçıoğlu; İncil Uzmanı; Doğukan Güngör; Settar Tanrıöğen gibi kalabalık bir ekibin üstlendiği dizide Nilay karakterine hayat veren Feyza Civelek’in neden peruk taktığı merak ediliyor. Pekala Kızılcık Şerbeti Nilay neden peruk takmış? Nilay neden peruk takıyor? Feyza Civelek’in saçı peruk mu? Detaylar burada…

SHOW TV’nin yeni dönemde her sahnesiyle ayrı bir olay olan yeni dizisi Kızılcık Şerbeti, laik ve muhafazakar iki ailenin çocuklarının evliliğine odaklanıyor.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde birçok ünlü isim yer alıyor. Dizinin dikkat çeken isimlerinden biri de uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Feyza Civelek.

Dizide Fatih’in ağabeyi Mustafa’nın eşi ve evin ilk gelini Nilay’ı canlandıran Feyza Civelek’in bazı sahnelerde saçında peruk olduğu seyircinin dikkatinden kaçmadı.

Peki Kızılcık Şerbeti Nilay neden peruk takıyor?

Kızılcık Şerbeti dizisinin Nilay’ı Feyza Civelek’in peruk takıp takmadığı veya neden peruk taktığına dair bir açıklama yok.

Dizi karakterlerinin saç formunun veya renginin değiştirilmesi gereken durumlarda peruk uygulaması yapılabilmektedir. Aynı zamanda saç dökülmesi yaşayan oyuncular da dizinin çekimleri sırasında peruktan faydalanabiliyor.

Konuyla ilgili soruşturma devam ederken, Feyza Civelek veya yapım hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

mo.ciner.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu