Haber

Kerimcan Durmaz, Mika Raun’un sevgilisiyle ilgili yaptığı yorumla ortalığı karıştırdı!

Cinsiyet değişikliği ve estetik ameliyatıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Mika Raun’un yeni sevgilisiyle fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Yüzünü göstermese de herkes tarafından beğenilen yeni sevgilisi Batu, Kerimcan Durmaz’dan da tam not aldı! Kerimcan’ın Mika’ya mesajı ortalığı karıştırdı!

Mika’yı tanımayan yoktur. Toplumsal medyada çektiği videoların yanı sıra cinsiyet değiştirme süreciyle de çok konuşuldu.

Bazen ürettiği içeriklerle, bazen de yaşadığı dönüşümle gündeme gelen Mika, ikili ilişkilerde asla gülümsemedi.

Uzun süredir birlikte olduğu ancak yüzünü hiç göstermediği erkek arkadaşı Oğuzhan ile geçtiğimiz aylarda YouTube için soru cevap videosu çeken Mika, bir süre sonra ayrıldıklarını açıklamıştı.

Aşk acısını tatille unutmak isteyen Mika’nın adı, Kısmetse Olur’un ünlü damat adayı Oğulcan’la da anıldı. İddialara göre ikili birlikte tatildeydi ve el ele yürüyorlardı!

Ama bunlar hep tartışma olarak kaldı. Daha sonra Mika, yüzünü bir daha göstermediği bir beyefendiyle fotoğraf paylaşmaya başladı!

Sosyal medyada her anını paylaştığı kız arkadaşının sadece adını biliyoruz. İsimlerini öğrenmemizin sebebi ise çiftin yaptırdığı dövmeler!

Çift, birbirlerinin isimlerini vücutlarına dövme olarak kazıdı.

İkilinin her paylaşımı gündem olmayı başardı!

Mika’nın övmeden duramadığı erkek arkadaşını o kadar merak ettik ki! Ama yüzünü göremedik!

Ama yine de Mika bunu öyle bir şekilde anlatıyor ve öyle övüyor ki; Kerimcan gibi biz de ‘Kocan olsun’ demekten kendimizi alamadık!

‘Sorun kocanızda’ diyen sadece biz değildik! Mika, Kerimcan’ın ‘kayınbirader’ yorumunu hikayesinde paylaşınca magazin dünyasında her şey çıldırdı! ?

‘Paket de ne demek?’ diyenler olacaktır. Koli eşcinsel argosunda ‘sevgili, partner, yatak arkadaşı’ anlamında kullanılıyor.

Yemin ederim ne diyeceğimizi bilemedik. ?

Yorum yapma sırası sizde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu