Haber

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe’ye yemek teklif etti ancak teklif reddedildi.

2022-2023 dönemini şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, taraftarları için açık bir antrenman düzenledi. Eğitime katılan lider Dursun Özbek açıklamalarda bulundu.

FENERBAHÇE TEKLİFİ REDDETMİŞTİ

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Fenerbahçe ile oynanacak maç öncesi sarı lacivertlilere yemek ikram etti. Ancak bu teklif Fenerbahçe Lideri Ali Koç tarafından reddedildi.

İşte Dursun Özbek’in açıklamaları;

“HEDEFİMİZ AVRUPA”

“Bu mutlu günde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Cumhuriyetin 100. yılında her takım şampiyon olamayacak. Galatasaray hak etti. 100. yıl şampiyonluğu Galatasaray’ı seven herkese armağan olsun. Oyuncularıma, teknik heyete, taraftarlara ve camiamıza teşekkür ediyorum. Teşekkürlerimi gönderiyorum. Şimdi hedefimiz Avrupa. Umarım orada da taraftarlarımızı ve camiamızı memnun edecek sonuçlar almaya çalışırız.”

“ALİ KOÇ’TAN CEVAP BEKLİYORUM”

“Ali Koç’u yemeğe davet ettim. Türk futboluna çekişmeden ziyade özellikle dostluk ortamında fayda yaratılmasının daha faydalı olacağını düşünüyorum. O yüzden Ali Bey’i yemeğe davet ettim. Cevap bekliyoruz. Cevap yok. an itibari ile alınmıştır.”

polateliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu