Haber

Avukatı gelişmeyi paylaştı! Netflix’ten suç örgütünün elebaşı Sedat Peker’e proje teklifi

Suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, katıldığı bir yayında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Türkiye’de de hizmet veren dünyaca ünlü dijital içerik platformu Netflix’in Sedat Peker’e proje teklifinde bulunduğunu belirten Barkın, bu girişimin Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) kaçak olan Peker’in YouTube videolarının ardından geldiğini söyledi. ).

IMDB’DE KATEGORİ AÇARAK BAŞLADILAR

Filmler, diziler, televizyon programları, video oyunları ve internet içeriklerine ilişkin bilgilerin yer aldığı çevrimiçi veritabanı IMDb’de Peker için bir kategori açılmasının Netflix ekiplerinin ilgisini çektiğini belirten Barkın, bunun ardından Netflix’in Peker ile iletişime geçtiğini savundu.

“İNSANLAR ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEY YARATTI AMA…”

Peker’in avukatı Ersan Barkın, katıldığı bir YouTube programında, “Netflix’e resmi teklif geldi. Sedat Peker’in görüntüleri IMDb’ye düştüğünde insanlar biraz şaka yaptı ama aslında Netflix’ten Sedat Peker ile iletişim kuruldu. ” kullanılmış.

PEKER CEVAPLARINI DA AKTARDI

Peker’in Netflix’ten gelen teklife yanıt verdiğini de belirten Barkın, “Kim oynuyor bilmiyorum ama oyunculuk yeteneğinden çok kendi hayatında çok çılgın bir karakter olmalı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu